Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monastyrs START GODZINA 18.30 24.05.2014 ZAPRASZAM [Dedyk] [Easy]


sumenato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

82746267682236020310.png

info5png_xqrpsae.png

Max lvl 105


Max status 95

Ilość kanałów 4

Parametry serwera:
 

Procesor: Xeon i7 W3520
 

Ram:6 GB DDR 3

Łącze:1gb/s


wazpng_xqrpaxs.png

http://monastyrs.hol.es/  Strona

https://mega.co.nz/#!qMsQGTAa!gYE9L_8NxJDG_Do0zHyxADVLgOaP4JpkAUdtydT-TIM

Spoiler 
 

 



eqstartpn_xqrpsaa.png
66211918751339454383.jpg

handpng_xqrpapp.png

90538670648771843314.jpg

koniepng_xqrpahs.png

wierzchowcezwykle.png

system-pe_xqrpasr.png

petyscreen.png

systempng_xqrpaah.png

13060.png-----11976.png------13140.png
12380.png-------11975.png----12400.png----
15200.png------ 11977.png------15370.png
17200.png-------17220.png-------17540.png
14200.png------ 11978.png--------14220.png
 
 
 
Branzolety do wygrania z oxa
14500.png14560.png14520.png14540.png
Każda z nich ma bony np. Luda, HP, Exp itp
 
Runy
143400.png151300.png124400.png
 
 
Ulepszacze - Broszki, Perły, Futro Yetti, Liście, Zwoje Bodzia
 
systemulepsze.jpg

bonpng_xqrpaqn.png

 

Max HP - 2k
atryb. zr, int, sil, wit - 12
Magie -15
Luda - 10
Zwierzęta, Orki i inne - 20
Kryt - 20
Przyszywka - 20
Bonus Expa - 40
Bonus Dropu Yang - 40
Bonus Dropu Itemów - 20

Brak 6/7 bonu, lecz z czasem może dodam

FaQpng_xqrhhnh.png
Team

Sponsor/Administrator/Właścicel/Technik/Moderator
[Ha]Roshi
Technik/GameMaster
[GA]Gandzio\

 

 

 

 

Beta


51748098413193209708.png

Do nabycia w  grze "drop bossy  metki" .


Od Autora :

Spoiler 
 

8547014573848511113729.jpeg


  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System ulepszania jakiś jest? Jeśli taki jak na pl. to na 105 lvl nie będzie po co wbijać lvl.. Uboga prezentacja, mało osób wbije ; / Poza tym na cholerę na serverze easy drop ksiąg z metinów? : d Nie wbiję.. słaby server

 

@Edit. Łał.. pierwszy raz jestem pierwszy ; o

Opublikowano

@kwiatmix SKAN Dodany

 

Może i wam sie nie podoba, lecz nie liczy sie prezka, lecz liczy sie checi do gry

Co wam tu opisywać pisze, że sys ulep. jak na Globalu to chyba wiadomo o co chodzi..

 

@up jest mnóstwo prezek gorszych od tej, a mają bardzo dużo graczy 

 

 

 

 

 

Edytowana prezka dodany sys ulep. 

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Moja propozycja jest taka żebyście przerobili serwer pod serwer PvP

 

Max lv - 99

Skille - u NPC wybieramy który skill chcemy na P a który na G i za każdy indywidualnie płacimy np. w postaci jakiegoś itemku który będzie dropił z metków

Wartość bonów - ustawić tak samo jak jest na Balmora i wbudować do clienta switchbota

Zmianki i dodania: u NPC za średnią ilość yang

Exp ustawić aby tak w 10 h można było wbić 99lv

Dodać zbroje i bronie na 99lv np. takie stalki tylko w kolorze biało-złotym (są gdzieś na MPC do pobrania)

 

Do Item Shopu dajcie np.

 

- Pety z limitem czasu ( 7dni )

- Lizaki z limitem czasu ( 7 dni )

- PD

- jakiś szmary bajery :)

i wtedy macie 500 typa na starcie :D

do tego reklama u WeeZyHakkera i wbije 2k osób :)

 

oczywiscie z tym WeeZyPseuddoYoutubberem żartuje :)

jego reklamy są w formie odstraszania :)

 

 

Tyle z mojej strony dziękuje za uwage

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Prezentacja nie zachwyca, ale wbiję na serwer z nudy. Niby się wydaję, że serwer jest do kitu, ale nie macie pewnośći. Ja swoją opinię wyrażę po 30 min Gry na nim.


 

 

Moja propozycja jest taka żebyście przerobili serwer pod serwer PvP

Max lv - 99
Skille - u NPC wybieramy który skill chcemy na P a który na G i za każdy indywidualnie płacimy np. w postaci jakiegoś itemku który będzie dropił z metków
Wartość bonów - ustawić tak samo jak jest na Balmora i wbudować do clienta switchbota
Zmianki i dodania: u NPC za średnią ilość yang
Exp ustawić aby tak w 10 h można było wbić 99lv
Dodać zbroje i bronie na 99lv np. takie stalki tylko w kolorze biało-złotym (są gdzieś na MPC do pobrania)

Do Item Shopu dajcie np.

- Pety z limitem czasu ( 7dni )
- Lizaki z limitem czasu ( 7 dni )
- PD
- jakiś szmary bajery :)
i wtedy macie 500 typa na starcie :D
do tego reklama u WeeZyHakkera i wbije 2k osób :)

oczywiscie z tym WeeZyPseuddoYoutubberem żartuje :)
jego reklamy są w formie odstraszania :)


Tyle z mojej strony dziękuje za uwage

Jego reklamy są w formie odstraszania ? Powiedz mi, czy to jest zazdrość, czy co ? Wiele serwerów z nim współpracuje/współpracowało, więc oni chyba nie płacą mu, żeby odstraszał graczy.

Opublikowano

Moja propozycja jest taka żebyście przerobili serwer pod serwer PvP

 

Max lv - 99

Skille - u NPC wybieramy który skill chcemy na P a który na G i za każdy indywidualnie płacimy np. w postaci jakiegoś itemku który będzie dropił z metków

Wartość bonów - ustawić tak samo jak jest na Balmora i wbudować do clienta switchbota

Zmianki i dodania: u NPC za średnią ilość yang

Exp ustawić aby tak w 10 h można było wbić 99lv

Dodać zbroje i bronie na 99lv np. takie stalki tylko w kolorze biało-złotym (są gdzieś na MPC do pobrania)

 

Do Item Shopu dajcie np.

 

- Pety z limitem czasu ( 7dni )

- Lizaki z limitem czasu ( 7 dni )

- PD

- jakiś szmary bajery :)

i wtedy macie 500 typa na starcie :D

do tego reklama u WeeZyHakkera i wbije 2k osób :)

 

oczywiscie z tym WeeZyPseuddoYoutubberem żartuje :)

jego reklamy są w formie odstraszania :)

 

 

Tyle z mojej strony dziękuje za uwage

 

 

Do Item Shopu dajcie np.

 

- Pety z limitem czasu ( 7dni )

- Lizaki z limitem czasu ( 7 dni )

- PD

- jakiś szmary bajery :)

nie chce dodawać IS maszyne mam opłaconą na pół roku, a takie bajery to z oxa można wygrać :)

max lvl wbijecie w jakies 1.5 dnia

pod pvp ? myślałem na tym, ale chyba zbyt dużo takich jest

 

 

 

 

 

Edit --- Skile dostajemy u kapitana

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

wydaje mi się że to będzie fail, nawet nie maja wlasnej str ... tylko na jakiejs domenie sa..

 

serwer upadnie szybciej niz bedzie trwal temat tej prezki.

 

prezka 0/10

 

"nie ma isu" wiec jak chcecie zarobic? :)

Opublikowano

maszyna do stycznia opłacona, o nią sie nie martw ;) IS może dodamy, strona pisze, że tymczasowa, czekam do poniedziałku bym przelew mógł zrobić bym Hosting z PL mógł wykupic

 

Serwer nie upadnie, o to sie nie martwcie :)

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Jaki cel ma postawienie 8 serwerów? Niestety, ale na privach nie ma tylu graczy co na PLu, więc gracze albo skupią się na jednym z tych 8, albo będą rozproszeni po każdym z nich, co za tym idzie każdy z nich będzie opustoszały.
Lepiej postawić na jeden, max 2 różne od siebie serwery ;)

Opublikowano

Do Item Shopu dajcie np.

 

- Pety z limitem czasu ( 7dni )

- Lizaki z limitem czasu ( 7 dni )

- PD

- jakiś szmary bajery :)

nie chce dodawać IS maszyne mam opłaconą na pół roku, a takie bajery to z oxa można wygrać :)

max lvl wbijecie w jakies 1.5 dnia

pod pvp ? myślałem na tym, ale chyba zbyt dużo takich jest

 

 

 

 

 

Edit --- Skile dostajemy u kapitana

Oj mylisz się :)

Właśnie problem w tym że nie ma takich serwerów :(

Kiedyś pamiętam że powstał taki serwer do pvp z max lv 99 i bez żadnych reklam (tylko prezka z MPC) przyciagla 300 graczy

Jednak tam była słaba maszyna i serwer padł po 3 dniach przez ataki :(

 

Fakt serwerów typu easy / pvp jest dużo ale są to serwery z max lv 250 i 30 setami eq...

takie serwery odpychają samą ilością ekwipunku

a na takie z max 99 do pvp jest większe zainteresowanie :)

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

dziękuje tym graczą któczy wbili na razie te 70 osob to chociaż coś

 

@up może zmienimy na pvp 

Nie daj się innym manipulować , trzymaj się swojego w koncu Ty jesteś głownym H@ także rób swoje jeżeli bedziesz taki zmienny do wszystkiego co Ci ludzie piszą tu to niestety nie pozyskasz graczy, dodaj najwyzej cos od siebie nie zmieniaj odrazu serwer pod pvp bo ludzie pograja chwile i sie znudza.

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

Trochę dodałeś do prezentacji, hmm

a może wpadnę zobaczyć jak to wygląda od środka:)

Mam tylko pytanie, z czego chcecie zarobić na serwer?

Opublikowano

Server mi się podoba system ulepszeń super lecz szkoda ,że od razu z 105 na 200 zwiększacie i się troche syf zrobi .

 

Serio 9 osób online ?

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Trochę dodałeś do prezentacji, hmm

a może wpadnę zobaczyć jak to wygląda od środka:)

Mam tylko pytanie, z czego chcecie zarobić na serwer?

chodzę do pracy wiedz te 300 zł co miesiecznie nie jest duzo ;) chce byście sie dobrze bawili, a nie wydawali kase na IS

 

Zero profesjonalizmu, nie zagram

 

ok Twoja strata

8 serwerów tak jak na PL powiadacie? Mimo tak ogromnej reklamy global sobie nie radzi z tymi ośmioma, ludzi wciaz ubywa, a wy to chcecie zrobić na privie  o.O

bd lepszy :D

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

nie pierdziel głupot, nie ma ludzi co nie chcą zarobić.

dobry samarytanin się znalazł ? hahaha :)

 

wiem  jak planujesz otworzyc 8 serwerów, zamkniesz jeden i otworzysz drugi, i tak w kółko :)

Opublikowano

nie, mam układ z ludzi którzy mają firme z dedykami, znajomi i mam taniej ;)

 

 

zapraszam na serwa, zuuo za chwile

8547014573848511113729.jpeg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...